Kdo jsem?

Jsem žena, kterou obohatily mnohé životní lekce a zkušenosti. Za svého největšího učitele považuji samotný život.

O konstelační práci se zajímám od roku 2004. Jednoduchost, efektivnost a hloubka metody mne ohromila a nadchla. V letech 2004-2015  jsem intenzivně docházela na denní i víkendové semináře Vladimíra Kokošky, kterého považuji za svého konstelačního průvodce a učitele. Od roku 2012 pracuji samostatně.

Nejhlubší zkušenosti jsem získala skrze stovky konstelačních rolí. Několik let jsem absolvovala konstelace měsíčně a pravidelně 4× za rok jsem podstupovala vícedenní semináře s pokročilejší skupinou zájemců o metodu. Nejintenzivnější léta mého osobního rozvoje a konstelační výuky jsem doplnila semináři holotropního dýchání, dýchacími meditacemi, tranzovým tancem, potní chýší, pohybovými imaginacemi a jinými prožitkovými metodami.

Ke konstelacím mě přivedla „náhoda“, díky které jsem mohla zaléčit svá vlastní zranění/traumata a přijmout životní kotrmelce. Metoda mi pomohla stát v životě radostněji, pevněji a otevřeněji. Ještě víc mne ukotvila v respektu ke každému člověku, ať už se nachází v jakékoliv životní situaci. Mám důvěru, že každý z nás stojí vždy ve správném rozpoložení na správném místě, přestože občas nás to stojí mnoho sil.